Připravujeme sportovní televizi nové generace

Staň se posilou našeho týmu!

Volné pozice
Přejít na obsah

Vyvíjíme špičkový digitální produkt, aby si mohly desítky milionů sportovních nadšenců z celého světa užívat jakékoliv utkání v perfektní kvalitě. Vycházíme z principů, které Livesport dovedly na pozici světové jedničky v oblasti sportovního výsledkového servisu.

Co děláme

Televize nabitá informacemi

Chystáme internetovou televizi, která tu ještě nebyla. K vysílaným utkáním nabídneme všechno od sestav přes detailní statistiky až po sestřihy toho nejdůležitějšího, co se na hřišti stalo.

Spolehlivé zázemí pro statisíce streamů

Jedním z našich největších úkolů je postavit celosvětovou infrastrukturu, která zvládne zajistit naše služby milionům uživatelů současně. Jde o kombinaci vlastní infrastruktury a propojení interních systémů s CDN třetích stran.

Technologie, která zaručí nejvyšší úroveň obrazu

Každý fanoušek si chce užívat sportovní přenosy na maximum. Proto nám nestačí kopírovat obecné trendy, ale posouvat dosavadní hranice vlastními inovacemi.

Které platformy budeme podporovat?

S jakými technologiemi pracujeme?

GCP, AWS, Linux, Go, GraphQL, Nginx, MySQL, PostgreSQL, Redis, ElasticSearch, PHP, Docker, Kubernetes, Virtualizace, JavaScript, TypeScript, ES6, React.js, Symfony, Kotlin, Swift, Prometheus, Ansible, Grafana, Kibana…

Přidej se k nám

Koho právě hledáme?

Jsme tým nadšených lidí z různých odvětví, ale se společným cílem. Chystáme internetovou televizi s aplikacemi pro všechny nejpoužívanější platformy. Naším hlavním cílem je vytvořit ve všech ohledech co nejlepší produkt pro sportovního a filmového fanouška. Používáme moderní technologie, zakládáme si na precizně odvedené práci, přátelské atmosféře a otevřené komunikaci. !

Aktuálně hledáme do týmu posilu na pozici UI/UX designéra se zaměřením na Android platformu. Pokud je to právě tvůj obor, dej si s námi virtuální pokec u kafe/čaje. Neformálně probereme naše představy, tvoje zkušenosti, způsob spolupráce, kam s našim produktem směřujeme a ukážeme ti, na čem konkrétně zrovna pracujeme. Pokud bys chtěl vědět něco bližšího už teď, klidně napiš Honzovi, který tady má na starosti Product & Design tým nebo zkus najít odpověď v přiloženém FAQ.

FAQ
Q: Hledáte někoho pouze se zaměřením na Android?

A: Hledáme především skvělého UI/UX designéra, který ale u nás bude mít na starosti právě Android platformu. Takže čím více zkušeností s Androidem, tím lépe, ale není to podmínkou.

Q: Budu mít dostatek volnosti pro vlastní nápady?

A: Rozhodně! Aktuálně máme pro Android Phone rozkreslené základní části aplikace do podoby propracovanějších wireframů. Nicméně odteď by byl celý Android včetně aplikace pro tablety a Android TV jen tvoje pískoviště a samozřejmě budeš mít možnost se podílet na celém produktu.

Q: S jakými nástroji pracujete?

A: Doteď jsme používali kombinaci Sketch, Abstract a Zeplin, s tím že jsme nově přešli na Figmu v kombinaci se Zeplinem.

Q: Jaké vybavení dostanu?

A: Jaké budeš chtít. Aktuálně všichni makáme na Macbook/Dell. Monitor a ostatní periferie si vybereš podle vlastních preferencí.

Q: Jaké benefity nabízíte?

A: Vedle nadprůměrné mzdy nabízíme roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, plně hrazené stravenky i Multisport kartu, firemní tarif a telefon dle vlastního výběru, parkování v areálu.

Q: Jak velký je tým?

A: S tebou budeme v týmu 4, ve firmě je nás přes 30.

Co bude náplní tvé práce?

Jako UX designér v našem Product & Design týmu budeš mít na starosti návrh aplikace pro Android platformu. V týmu pak budeš spolupracovat ještě se dvěma kolegy Petrou a Jirkou, kteří mají na starosti iOS a Web (+ Smart TV) a pak taky s Honzou, který má na starosti celý produkt jako takový. Hlavní je pro nás schopnost nad designem přemýšlet, ladit detaily, schopnost vcítit se do našeho uživatele a samozřejmě ochota spolupracovat v týmu. Stavíme nový produkt na zelené louce, takže každý den přichází nové nápady a samozřejmě taky překážky, které řešíme ideálně společně.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

 

Znáš filmovou databázi Kinobox? Nedávno jsme si jej vzali pod svá křídla a chceme z něj udělat filmovou databázi celosvětového významu. A to nejen v oblasti filmů/seriálů a různých pořadů, ale do budoucna bude důležitým zdrojem informací pro naši internetovou televizi, kterou naše společnost vyvíjí. Hledáme šikovné programátory, kteří se této výzvy chopí a pomůžou vrátit Kinoboxu opět slávu. Přidáš se mezi nás?

Co tě čeká?
 • Práce na filmové databázi pro Kinobox
 • Agregace dat z externích zdrojů (text, obrázky, video)
 • Tvorba API pro administrativní rozhraní a služby konzumující obsah databáze
Co očekáváme?
 • Zkušenost s vývojem v Go
 • Případně znalost jiného jazyka používaného za stejným účelem (C++, Java) a motivaci přejít na Go
 • Alespoň elementární znalost SQL
 • Vhodná znalost Linuxu, preferovaně Ubuntu
 • Preferované zkušenosti s vývojem serverových aplikací - vícevláknové aplikace s velkým množstvím současně připojených uživatelů
 • Znalost Dockeru nutná, Kubernetes výhodou
Co ti nabídneme?
 • Dlouhodobý projekt s globálním dosahem
 • Můžeš zde aplikovat znalosti z různých oblastí a rozvíjet se v nich
 • Žádná úprava stávajících kódů, vytvoříš si svůj vlastní, tím pádem vytvoříš část produktu dle sebe
 • Staneš se součástí menšího pohodového týmu
 • Používáme moderní technologie a zdravý rozum
 • Uvidíš za sebou výsledky své práce
 • Užitečnou a smysluplnou práci
 • Možnost vlastního rozvoje
 • Pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
 • Plně hrazenou Multisport kartu a stravenkovou kartu
 • Práci na HPP na dobu neurčitou

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

Do Streaming týmu hledáme backend developera, který nám pomůže vytvořit novou internetovou televizi. Naším hlavním cílem je mít ve všech ohledech co nejlepší produkt. Používáme moderní technologie a zakládáme si na precizně odvedené práci a otevřené komunikaci. Byrokracie a zdlouhavé procesy jsou pro nás cizí slova. Zaujali jsme tě? Čti dál!

Vyvíjíme streamovací backend. Zpracováváme video, řešíme jeho ukládání do distribuovaného úložiště, šifrování a distribuci. Natřískaný stack technologií, se kterými si rozšíříš obzory jako nikde.

Chceš být součástí projektu s globálními ambicemi? Dej si s námi virtuální pokec u kafe/čaje, neformálně probereme tvoje zkušenosti a přístup k vývoji softwaru. Pokud budeš chtít, ukážeme ti kód a třeba si plácneme. Chceš vědět víc? Zeptej se přímo svého budoucího kolegy Jonáše nebo zkus odpověď najít v přiloženém FAQ.

FAQ
Q: Očekáváte, že budu umět vše s čím pracujete?

A: Ne. Očekáváme, že umíš programovat, jsi pokročilý uživatel Linuxu, máš alespoň teoretické znalosti sítí a síťových protokolů. S tímto základem a s chutí se dál rozvíjet tě přivítáme na práci s nějakou z komponent.

Q: Musím nutně umět Go?

A: Ne, pokud máš skill v podobně raženém jazyku a chtěl bys přejít, není problém, ale musíš dokázat, že se do toho dokážeš rychle dostat.

Q: Testujete?

A: Ano, pokrytí unit testy je samozřejmostí. Integrační testy je něco, co nás aktuálně čeká.

Q: Jaké je flow vývoje?

A: Používáme CI/CD v Gitlabu, na vývojové prostředí se nasazuje Helmem, staging prostředí je ovládáno vlastním Kubernetes operátorem.

Q: Jaké vybavení dostanu?

A: Nabouchaný notebook a vše ostatní, co budeš k práci potřebovat.

Q: Co za to?

A: Nadprůměrnou mzdu a benefity (roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, stravenky, Multisport kartu, firemní tarif a telefon, parkování v areálu).

Q: Jaké jsou možnosti vzdělávání?

A: Krom toho, že tě rádi naučíme s technologiemi, které používáme (Kubernetes, Redis, FFmpeg, Ceph atd.), nabízíme i možnost jezdit na konference a školení. Osobní růst je pro nás velmi důležitý.

Q: Jak velký je tým?

A: S tebou budeme 3, v širším Go teamu je nás 5, ve firmě je nás přes 30.

Co bude náplní tvé práce?

Jako developer ve Streaming teamu budeš spolupracovat na vývoji komponent pro streamovací platformu. Tvoje role v teamu pak bude zčásti obsahovat taky práci s Kubernetes a vývojem nad Kubernetes. Pokud tedy máš i zkušenost v této oblasti, je to jednoznačně plus pro tebe! Protože jsme zatím stále relativně malý team, musíme si práci ulehčovat, kde to jen jde. Proto se snažíme o automatizaci vývojového procesu i deploymentu a stejnou snahu bychom rádi viděli i z tvé strany. Hlavní pro nás ale je ochota učit se novým věcem a schopnost překonávat překážky. Stavíme na zelené louce a novým věcem se učíme dennodenně.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

Do Streaming týmu hledáme backend developera, který nám pomůže vytvořit novou internetovou televizi. Naším hlavním cílem je mít ve všech ohledech co nejlepší produkt. Používáme moderní technologie a zakládáme si na precizně odvedené práci a otevřené komunikaci. Byrokracie a zdlouhavé procesy jsou pro nás cizí slova. Zaujali jsme tě? Čti dál!

Vyvíjíme streamovací backend. Zpracováváme video, řešíme jeho ukládání do distribuovaného úložiště, šifrování a distribuci. Natřískaný stack technologií, se kterými si rozšíříš obzory jako nikde.

Chceš být součástí projektu s globálními ambicemi? Dej si s námi virtuální pokec u kafe/čaje, neformálně probereme tvoje zkušenosti a přístup k vývoji softwaru. Pokud budeš chtít, ukážeme ti kód a třeba si plácneme. Chceš vědět víc? Zeptej se přímo svého budoucího kolegy Jonáše nebo zkus odpověď najít v přiloženém FAQ.

FAQ
Q: Očekáváte, že budu umět vše s čím pracujete

A: Ne. Očekáváme, že umíš programovat, jsi pokročilý uživatel Linuxu, máš alespoň teoretické znalosti sítí a síťových protokolů. S tímto základem a s chutí se dál rozvíjet tě přivítáme na práci s nějakou z komponent.

Q: Musím nutně umět Go?

A: Ne, pokud máš skill v podobně raženém jazyku a chtěl bys přejít, není problém, ale musíš dokázat, že se do toho dokážeš rychle dostat.

Q: Testujete?

A: Ano, pokrytí unit testy je samozřejmostí. Integrační testy je něco, co nás aktuálně čeká.

Q: Jaké je flow vývoje?

A: Používáme CI/CD v Gitlabu, na vývojové prostředí se nasazuje Helmem, staging prostředí je ovládáno vlastním Kubernetes operátorem.

Q: Jaké vybavení dostanu?

A:.Nabouchaný notebook a vše ostatní, co budeš k práci potřebovat..

Q: Co za to?

A: Nadprůměrnou mzdu a benefity (roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, stravenky, Multisport kartu, firemní tarif a telefon, parkování v areálu).

Q: Jaké jsou možnosti vzdělávání?

A: Krom toho, že tě rádi naučíme s technologiemi, které používáme (Kubernetes, Redis, FFmpeg, Ceph atd.), nabízíme i možnost jezdit na konference a školení. Osobní růst je pro nás velmi důležitý.

Q: Jak velký je tým?

A: S tebou budeme 3, v širším Go teamu je nás 5, ve firmě je nás přes 30.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

Jsme tým nadšených lidí a naším hlavním cílem je vyvinout platformu pro streamování a internetovou televizi. Klademe důraz na kvalitu a precizně odvedenou práci. Používáme moderní technologie, zakládáme si na otevřené komunikaci a využíváme agilní metody vývoje bez zbytečné byrokracie a zdlouhavých procesů.

Vyvíjíme streamovací backend, kde řešíme zpracovávání videa, jeho ukládání do distribuovaného úložiště, šifrování a distribuci. Používáme širokou škálu nástrojů a technologií s důrazem na robustnost celého řešení.

Hledáme zkušeného QA inženýra pro vývoj integračních a E2E testů. Náplň práce sahá od výběru správných technologií a postupů, až po praktickou implementaci dlouhodobě udržitelné sady testů. S ohledem na různorodost komponent, které jsou součástí celého produktu, bude potřeba navrhnout postupy testování na míru každé situaci.

FAQ
Q: Jaké znalosti technologií očekáváte?

A: Pokročilou znalost programování i práce se systémem Linux. Dále teoretické znalosti sítí a síťových protokolů.

Q: Je podmínkou znalost jazyka Go?

A: Přestože Go je primární jazyk pro náš backend, jeho znalost není klíčová.

Q: Jaké testovací frameworky a technologie využíváte?

A: V tuto chvíli vytváříme základy samotných integračních a E2E testů, proto je volba frameworku a dalších technologií pro testování stále něco, co je možné změnit nebo přizpůsobit. Pokrytí unit testy je samozřejmostí.

Q: Jaké je flow vývoje?

A: Používáme ticketovací systém JIRA, Gitlab, CI/CD a Kubernetes s vlastními operátory.

Q: Jaké vybavení používáte?

A: Samozřejmostí je služební notebook, licence na software a vše ostatní, co je k práci potřeba..

Q: Jaké benefity nabízíte?

A: Vedle nadprůměrné mzdy nabízíme roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, stravenky, plně hrazenou Multisport kartu, firemní tarif a telefon dle vlastního výběru, parkování v areálu.

Q: Jaké jsou možnosti vzdělávání?

A: Kromě práce s různými technologiemi nabízíme i možnost jezdit na konference a školení. Osobní růst je pro nás velmi důležitý.

Q: Jak velký je tým?

A: Backend tvoří 5 lidí, ve firmě je nás přes 30.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

Jsme tým nadšených lidí a chystáme internetovou televizi na zelené louce. Zároveň také pracujeme na filmové databázi Kinobox, která pro televizi bude důležitým zdrojem informací a dat.Používáme moderní technologie, zakládáme si na precizně odvedené práci, přátelské atmosféře a otevřené komunikaci.

Co bude náplní tvé práce?

Jako JS vývojář budeš připravovat klientskou část administrace. Appku máme napsanou v Reactu a kostra už je připravená, takže se můžeš soustředit hlavně na business logiku. Některé části ještě nemají backend a tam využiješ znalost Node.js. Vydefinuješ si potřebné servicy, navrhneš jejich API a pak je i napíšeš.

Denně se u nás budeš potkávat s:
 • JavaScript, TypeScript, Node.js, React.js
 • GraphQL a REST API

Chceš být součástí projektu s globálními ambicemi? Dej si s námi virtuální pokec u kafe/čaje, neformálně probereme tvoje zkušenosti a přístup k vývoji softwaru. Pokud budeš chtít, ukážeme ti kód a třeba si plácneme. Chceš vědět víc? Zeptej se přímo svého budoucího kolegy Lukáše nebo zkus odpověď najít v přiloženém FAQ.

FAQ
Q: Očekáváte, že budu umět React.js i TypeScript?

A: Ne. Očekáváme, že umíš programovat v JavaSriptu, máš prokazatelnou zkušenost se server side programováním a potkal ses s některým z moderních JS frameworků.

Q: Testujete?

A: Ano, pokrytí testy je u nás samozřejmostí.

Q: Jaké vybavení dostanu?

A: Jaké budeš chtít. Aktuálně všichni makáme na Macbook/Dell. Monitor a ostatní periferie si vybereš podle vlastních preferencí.

Q: Jaké benefity nabízíte?

A: Vedle nadprůměrné mzdy nabízíme roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, plně hrazené stravenky i Multisport kartu, firemní tarif a telefon dle vlastního výběru, parkování v areálu.

Q: Jaké jsou možnosti vzdělávání?

A: Kromě toho, že tě rádi naučíme s technologiemi, které používáme, nabízíme i možnost jezdit na konference a školení. Osobní růst je pro nás velmi důležitý.

Q: Jak velký je tým?

A: S tebou budeme 2, ve firmě je nás přes 30.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

Chceš k nám?
 • Nevidíš zde pozici, kterou hledáš?
 • Chceš pracovat v Livesport TV?
 • Navrhni, jak nám můžeš pomoci.

Dej nám o sobě vědět

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Livesport TV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.

 

Kontakt

Livesport TV s.r.o.
Babák Office
Jana Babáka 11, 612 00 Brno

Česká republika
IČ: 03499618
DIČ: CZ03499618

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 232762.

Napište nám Ukázat mapu